TE Connectivity AMP Connectors
型号:
41772
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.171
$0.171
10
$0.1406
$1.406
25
$0.12502
$3.1255
50
$0.11685
$5.8425
100
$0.10849
$10.849
250
$0.09595
$23.9875
500
$0.09177
$45.885
1000
$0.075078
$75.078
2500
$0.068818
$172.045
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.300" (7.62mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.790" (20.06mm) |
| Insulation Diameter | 0.090" ~ 0.130" (2.29mm ~ 3.30mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 4177 |