Würth Elektronik
型号:
418217270910A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0825
$5.0825
50
$4.71675
$235.8375
250
$4.3529
$1088.225
500
$3.990019
$1995.0095
1000
$3.62711
$3627.11
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Level | Raised |
| Number of Positions | 10 |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.390" (9.90mm) |
| Mechanical Life | 2,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | WS-DITU |
| Body Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Length | 1.039" (26.40mm) |
| Electrical Life | 2,000 Cycles |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |