Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
418P10496LB3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.26385
$22.6385
50
$1.976
$98.8
100
$1.729095
$172.9095
500
$1.317384
$658.692
1000
$1.152711
$1152.711
2500
$1.111538
$2778.845
5000
$1.070374
$5351.87
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 0.886" (22.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.969" (24.60mm) |
| Size / Dimension | 0.650" Dia x 1.201" L (16.50mm x 30.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Orange Drop® 418P |
| Voltage Rating - DC | 600V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |