41W-NKG120-CGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
41W-NKG120-CGO
描述:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR GR
库存 : 97
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 10000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Series 41
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 520nm
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 7.11mm Dia