首页 / 射频屏蔽 / 42-CBSA-0.75X1.5X0.4
minImg
42-CBSA-0.75X1.5X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
42-CBSA-0.75X1.5X0.4
描述:
RF SHIELD 0.75" X 1.5" T/H
用户指南
Series 40-CBS
Length - Overall 1.500" (38.10mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)