Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
型号:
4201-050LF
封装:
-
批次:
-
描述:
FILTER LC(PI) 5500PF CHASSIS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.805
$20.805
10
$20.1533
$201.533
25
$19.50312
$487.578
50
$18.85294
$942.647
100
$16.902685
$1690.2685
250
$16.2526
$4063.15
500
$15.927529
$7963.7645
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Attenuation Value | 55dB @ 100MHz |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | C = 5500pF |
| Voltage - Rated | 100V |
| Size / Dimension | 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| ESD Protection | No |
| Series | 4200 |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | Axial, Bushing |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | LC (Pi) |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Resistance - Channel (Ohms) | - |
| Current | 10 A |