Laird Technologies EMI
型号:
4205AB51G06000
封装:
-
批次:
-
描述:
GK,NICU,NRSG,PU,V0,KN .250X.750X
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) |
| Shape | Knife |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | 51G |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Plating | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Height | 0.250" (6.35mm) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.750" (19.05mm) |