4220AB20100037
Laird Technologies EMI
型号:
4220AB20100037
描述:
GK NICU PTAF TPE NR REC
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 0.370" (9.40mm)
Shelf Life Start -
Plating -
Mfr Laird Technologies EMI
Height 0.039" (1.00mm)
Package Bulk
Shelf Life -
Attachment Method -
Width 0.201" (5.10mm)