TE Connectivity AMP Connectors
型号:
42232-3
封装:
-
批次:
-
描述:
.250 FAST REC H IS TPBR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.37525
$3.7525
25
$0.37354
$9.3385
50
$0.36594
$18.297
100
$0.31274
$31.274
250
$0.281466
$70.3665
500
$0.265829
$132.9145
1000
$0.232988
$232.988
2500
$0.23143
$578.575
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.305" (7.75mm) |
| Tab Thickness | - |
| Color | - |
| Terminal Type | Angled - 90°, Flag |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-18 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.110" ~ 0.210" (2.79mm ~ 5.33mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 42232 |