Laird Technologies EMI
型号:
4226AB50109600
封装:
-
批次:
-
描述:
GK NICU PTAF PU NR REC
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangle |
| Plating - Thickness | - |
| Material | - |
| Product Status | Active |
| Series | 501 |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 96.000" (2.44m) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Height | 0.252" (6.40mm) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Attachment Method | - |
| Width | 0.752" (19.10mm) |