Heyco Products Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.209
$0.209
10
$0.17955
$1.7955
25
$0.15884
$3.971
50
$0.14839
$7.4195
100
$0.13775
$13.775
250
$0.121866
$30.4665
500
$0.116565
$58.2825
1000
$0.09537
$95.37
2500
$0.087419
$218.5475
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.118" (3.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Micro |
| Series | HEYClip™ |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Length | 0.430" (10.92mm) |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Height | 0.360" (9.14mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Box |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Width | 0.160" (4.06mm) |
| Opening Size | 0.160" ~ 0.320" (4.06mm ~ 8.13mm) |