E-T-A
型号:
4230-T110-K0CU-40A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRK THERM-M 40A 240VAC/60VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.7025
$23.7025
5
$22.5739
$112.8695
10
$20.881
$208.81
50
$18.05912
$902.956
100
$16.93033
$1693.033
250
$15.801692
$3950.423
500
$14.672997
$7336.4985
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Lever |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, UL489 |
| Current Rating (Amps) | 40A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 4230-T |
| Voltage Rating - DC | 60 V |
| Voltage Rating - AC | 277 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |