E-T-A
型号:
4230-T110-K0DU-6A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRK THRM-MAG 6A 277VAC/60VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.971
$22.971
5
$21.8785
$109.3925
10
$20.2388
$202.388
50
$17.50356
$875.178
100
$16.40954
$1640.954
250
$15.315558
$3828.8895
500
$14.221576
$7110.788
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Lever |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, UL489 |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 4230-T |
| Voltage Rating - DC | 60 V |
| Voltage Rating - AC | 277 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |