首页 / 断路器 / 4230-T130-K0DE-30A
minImg
4230-T130-K0DE-30A
E-T-A
型号:
4230-T130-K0DE-30A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THERM 30A 480VAC/125VDC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 4230-T
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V