首页 / 断路器 / 4230-T130-K0DE-32A
minImg
4230-T130-K0DE-32A
E-T-A
型号:
4230-T130-K0DE-32A
描述:
CIR BRKR THERM 32A 480VAC/125VDC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 32A
Series 4230-T
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V