4245PA51H00228
Laird Technologies EMI
型号:
4245PA51H00228
描述:
GK NICU PTAFG PU V0 REC
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Product Status Active
Series 51H
Type Fabric Over Foam
Length 2.280" (57.91mm)
Shelf Life Start -
Plating -
Mfr Laird Technologies EMI
Height 0.039" (1.00mm)
Package Bulk
Shelf Life 12 Months
Attachment Method Adhesive
Width 0.118" (3.00mm)