首页 / 晶体 / 425WF30012IKR
minImg
425WF30012IKR
CTS-Frequency Controls
型号:
425WF30012IKR
描述:
2.5MM X 2.0MM IOT ENHANCED QUART
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series 425W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz