4283AB22100618
Laird Technologies EMI
型号:
4283AB22100618
描述:
GK NICU PTAF TPE HB DSH
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 221 FOF
Type Fabric Over Foam
Length 6.180" (156.97mm)
Shelf Life Start -
Plating -
Mfr Laird Technologies EMI
Height 0.079" (2.00mm)
Package Bulk
Shelf Life 12 Months
Attachment Method -
Width 0.157" (4.00mm)