4302-183H
API Delevan Inc.
型号:
4302-183H
描述:
FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 20 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 115 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11Ohm Max
Series 4302
Inductance 18 µH
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 12MHz