Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
430263-501
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER OT20,12,F0,0406,11,W2.25
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.572
$41.572
5
$38.9424
$194.712
10
$37.98765
$379.8765
25
$36.79312
$919.828
50
$35.83742
$1791.871
100
$34.881625
$3488.1625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 1.4 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 1.6W @ 25°C |
| Current - Max | 2 A |
| Size / Dimension | Square - 6.10mm L x 6.10mm W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 630 mOhms |
| Series | OptoTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 2.18mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430263 |