4302R-222H
API Delevan Inc.
型号:
4302R-222H
描述:
FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25OHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 345 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.25Ohm Max
Series 4302R
Inductance 2.2 µH
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 50MHz