Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
430362-502
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER HT8,7,F2,3030,TB,RT,W6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$57.9975
$57.9975
5
$54.6079
$273.0395
10
$52.91215
$529.1215
25
$51.21678
$1280.4195
50
$49.85999
$2492.9995
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C |
| Voltage - Max | 8.1 V |
| Delta Tmax @ Th | 63°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 40.7W @ 25°C |
| Current - Max | 8.5 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 34.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Obsolete |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 880 mOhms |
| Series | ThermaTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.33mm |
| Package | Bulk |