Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
430764-505
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER UT15,12,F2,4040,TA,W6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$44.574
$44.574
5
$41.9938
$209.969
10
$40.70465
$407.0465
25
$39.41664
$985.416
50
$38.38627
$1919.3135
100
$37.35571
$3735.571
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 14.5 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 126.2W @ 25°C |
| Current - Max | 14.7 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 43.90mm L x 39.90mm W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 910 mOhms |
| Series | UltraTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 2.84mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430764 |