Visual Communications Company - VCC
型号:
4307T7
封装:
-
批次:
-
描述:
LED YELLOW DIFFUSED T/H
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 90° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.03mm L x 2.21mm W |
| Millicandela Rating | 3.8mcd |
| Height (Max) | 2.92mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 583nm |
| Lens Size | 1.78mm Dia |