Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
430801-510
封装:
-
批次:
-
描述:
CP10-31-05-L1-RT-W4.5
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 3.8 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 8.2W @ 25°C |
| Current - Max | 3.9 A |
| Size / Dimension | Square - 12.30mm L x 12.30mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 820 mOhms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.20mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430801 |