Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
430831-504
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER OT08,32,F2,0707,GG,W2.25
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.0635
$43.0635
5
$40.5707
$202.8535
10
$39.3262
$393.262
25
$38.0817
$952.0425
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 3.7 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 1.7W @ 25°C |
| Current - Max | 0.8 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 8.13mm L x 6.50mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 4.17 Ohms |
| Series | OptoTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 2.79mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430831 |