Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.323
$0.323
25
$0.26486
$6.6215
100
$0.22914
$22.914
250
$0.213826
$53.4565
500
$0.18829
$94.145
1000
$0.15448
$154.48
2500
$0.141236
$353.09
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.178" (4.52mm) |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.232" (5.89mm) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Plating | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | #8 |