Würth Elektronik
型号:
434121025816
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
50
$0.51395
$25.6975
100
$0.46645
$46.645
500
$0.42465
$212.325
1000
$0.3686
$368.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 160gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switch Travel | 0.25mm |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 2.50mm |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 6.00mm x 3.80mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | WS-TASV |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Base Product Number | 43412 |