Laird Technologies EMI
型号:
4357PA51H01800
封装:
-
批次:
-
描述:
GASKET FAB/FOAM 10X457.2MM RECT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4385
$7.4385
10
$6.71935
$67.1935
25
$6.40642
$160.1605
100
$5.56263
$556.263
250
$5.312666
$1328.1665
500
$4.843898
$2421.949
1000
$4.218874
$4218.874
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) |
| Shape | Rectangle |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | 51H |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Height | 0.079" (2.00mm) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.394" (10.00mm) |