首页 / 晶体 / 435F1221YCKT
minImg
435F1221YCKT
CTS-Frequency Controls
型号:
435F1221YCKT
描述:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12.288 MHz
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F