首页 / 晶体 / 435F48011CKT
minImg
435F48011CKT
CTS-Frequency Controls
型号:
435F48011CKT
描述:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 435
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F