首页 / 晶体 / 435F48035GDT
minImg
435F48035GDT
CTS-Frequency Controls
型号:
435F48035GDT
描述:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F