4379R-223HS
API Delevan Inc.
型号:
4379R-223HS
描述:
FIXED IND 22UH 150MA 2.1 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 105 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm Max
Series 4379R
Inductance 22 µH
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 23MHz