首页 / 射频屏蔽 / 44-CBSA-0.75X3.75X0.4
minImg
44-CBSA-0.75X3.75X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
44-CBSA-0.75X3.75X0.4
描述:
RF SHIELD 0.75" X 3.75" T/H
用户指南
Series 40-CBS
Length - Overall 3.750" (95.25mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)