4408EA51Y00875
Laird Technologies EMI
型号:
4408EA51Y00875
描述:
IO NICU MESH PU V0 REC
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 51Y
Type Fabric Over Foam
Length 8.750" (222.25mm)
Shelf Life Start -
Plating -
Mfr Laird Technologies EMI
Height 0.059" (1.50mm)
Package Bulk
Shelf Life -
Attachment Method -
Width 1.740" (44.20mm)