首页 / 晶体 / 445A35K16M00000
minImg
445A35K16M00000
CTS-Frequency Controls
型号:
445A35K16M00000
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz