首页 / 晶体 / 445I32J16M00000
minImg
445I32J16M00000
CTS-Frequency Controls
型号:
445I32J16M00000
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 445
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz