首页 / 晶体 / 445I33H12M00000
minImg
445I33H12M00000
CTS-Frequency Controls
型号:
445I33H12M00000
描述:
CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD
用户指南
Load Capacitance 32pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz