首页 / 晶体 / 445W35D13M00000
minImg
445W35D13M00000
CTS-Frequency Controls
型号:
445W35D13M00000
描述:
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 13 MHz