Ideal Power Ltd.
型号:
44ATM036T-P120
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.209
$19.209
5
$18.9145
$94.5725
10
$18.6181
$186.181
25
$17.73156
$443.289
50
$17.14047
$857.0235
100
$15.958385
$1595.8385
250
$15.721968
$3930.492
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | Medical |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | - |
| Approval Agency | CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.463 lb (210.01 g) |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Series | 44ATM036T-P (36W) |
| No Load Power Consumption | 750mW (Max) |
| Cord Length | 59" (1.50m) |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 12V |
| Standard Number | 60601-1 |
| Mfr | Ideal Power Ltd. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |