44ATM065T-P120
Ideal Power Ltd.
型号:
44ATM065T-P120
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
库存 : 203
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector -
Approval Agency CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.69" L x 2.36" W x 1.42" H (119.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
Product Status Active
Weight 0.772 lb (350.17 g)
Current - Output (Max) 5A
Series 44ATM065T-P (65W)
No Load Power Consumption 150mW
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Standard Number 60601-1
Mfr Ideal Power Ltd.
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC