RAF Electronic Hardware
型号:
4501-440-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #4-40 SS 1/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9215
$0.9215
5
$0.7695
$3.8475
10
$0.69255
$6.9255
25
$0.61598
$15.3995
50
$0.55442
$27.721
100
$0.53903
$53.903
250
$0.523602
$130.9005
500
$0.508193
$254.0965
1000
$0.462004
$462.004
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Length - Overall | 0.438" (11.13mm) 7/16" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 4501-440 |