Rubycon
型号:
450BXW47MEFR14.5X30
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.002
$3.002
10
$2.4301
$24.301
50
$2.12078
$106.039
100
$1.855635
$185.5635
500
$1.413828
$706.914
1000
$1.2371
$1237.1
2500
$1.192915
$2982.2875
5000
$1.14874
$5743.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.571" Dia (14.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 515 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | BXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.288 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Bulk |