Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8525
$1.8525
10
$1.463
$14.63
50
$1.26825
$63.4125
100
$1.09763
$109.763
500
$0.829293
$414.6465
1000
$0.731728
$731.728
2500
$0.682946
$1707.365
5000
$0.658559
$3292.795
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 220 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | CXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 330 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |