Rubycon
型号:
450HXW82MEFR12.5X45
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.496
$3.496
10
$2.82245
$28.2245
50
$2.42763
$121.3815
100
$2.201815
$220.1815
500
$1.63723
$818.615
1000
$1.524322
$1524.322
2500
$1.467864
$3669.66
5000
$1.43964
$7198.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 680 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | HXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.496 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 82 µF |
| Package | Bulk |