首页 / 矩形电缆组件 / 45114-010030-7700/14-F-12
minImg
45114-010030-7700/14-F-12
3M
型号:
45114-010030-7700/14-F-12
品牌:
3M
描述:
CABLE ASSY 14 POS 12" PINOUT-F
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series 451
Length 1.00' (304.80mm)