RAF Electronic Hardware
型号:
4513-632-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #6-32 STEEL 1"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.691
$1.691
5
$1.4136
$7.068
10
$1.27205
$12.7205
25
$1.13012
$28.253
50
$1.01726
$50.863
100
$0.989045
$98.9045
250
$0.960754
$240.1885
500
$0.932482
$466.241
1000
$0.847723
$847.723
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Length - Overall | 1.250" (31.75mm) 1 1/4" |
| Plating | Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 4513-632 |