RAF Electronic Hardware
型号:
4518-440-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #4-40 SS 1-5/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5105
$1.5105
5
$1.2578
$6.289
10
$1.13145
$11.3145
25
$1.00548
$25.137
50
$0.90497
$45.2485
100
$0.87989
$87.989
250
$0.854734
$213.6835
500
$0.829578
$414.789
1000
$0.754167
$754.167
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.313" (33.35mm) 1 5/16" |
| Length - Overall | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 4518-440 |