首页 / 断路器 / 452-K14-FN2-80A
minImg
452-K14-FN2-80A
E-T-A
型号:
452-K14-FN2-80A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM-MAG 80A 28VDC
用户指南
Actuator Type Push-Pull Plunger
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 80A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 452
Voltage Rating - DC 28 V