4531T-440-SS-20
RAF Electronic Hardware
型号:
4531T-440-SS-20
描述:
HEX MALE-FEMALE STANDOFFPASSIVAT
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Male, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Weight -
Series -
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.344" (8.74mm) 11/32"
Length - Overall 0.531" (13.49mm)